Srpen 2011

Novinky 22.8.2011

22. srpna 2011 v 1:07 | Ruuna |  Novinky

Po delší neaktivitě vás zdravím :)

REALITA:
Co můžu povídat. Každý kromě toho virtuálního žije i život skutečný a ta realita je mnohem důležitější. Já osobně jsem tyto prázdniny zažila velký šok. S klidem a pravdivostí můžu říct, že to byly ty nejhorší prázdniny, jaké jsem kdy zažila. Né, že bych si je neužívala, to ne. Kdybych se pořád nudila, dopsala bych konečně svým koníkům povahy a většinu času trávila na počítači. Hned na začátku holydajsků mi umřel děda. Myslím, že každý má rád svého dědu (alespoň ti, kdo ho mají). Zemřel, když jsme zrovna spolu byli na dovolené. Byl to děs. Už to nějak utichlo, ale před pár dny mi zahynul ještě někdo, můj nejlepší kamarád. Bylo to morčátko, které jsem měla přes 5 let. Naoplátku mi mamča dovolila si do baráku nastěhovat myš. Před rokem jsem myši chovala, ale pak jsem je musela vyhodit. Momentálně mám fešného myšího strakatého chlapíka, který se jmenuje Oříšek II. Druhý, protože toho prvního mi zakousla kočka :D.

VIRTUÁLNĚ:
Jak jste si mohli všimnout, nijak se to tu nepohnulo. Ale přesto, že na VIPce nic není, koníci stále závodí a největší radost mi dělá ArchArchArch. Získává pěkná místa v dostizích a možná se spolu vypravíme i na něco většího. Karuta je přihlášena v TD na závodišti Thoroughbred, ale stále se to nějak nehne :D a můj španěláček Halagador CEN získal první místo v drezúře.
Můj nejstarší svěřenec, Eddie, už svou dostihovou kariéru dnešním dnem končí a pokud někdo bude chtít, začne působit jako plemeník.
Koně vyhrávají závody a na kontě nám přibývají penízky. Chtělo by to nakoupit nějaký nový přírůstek, ale to, co se mi líbí už je zadané :D
Taktéž mám připraveného pěkného koňoucha do prodejny, ale jestli se k tomu dostanu ... nevim, nevim :).

... vaše teď (1:06h) unavená Ruuna